X
BİZİ TAKİP EDİN
NE ARAMIŞTINIZ ?
DİLİ SEÇİNİZ.
TR
EN
ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE TEI'DEN ANLAMLI ZİYARET

Eğitim alanında yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren  TEI,  ÖğretmenlerGünü’nde Eskişehir’de halihazırda çalışmakta olan en kıdemli öğretmeni, çalıştığı okulda ziyaret etti.

TEI, bugüne kadar gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile  Eskişehir’deki en kıdemli öğretmenin Gazi İlkokulu’nda hizmet vermekte olan Kıymet Doğramacı olduğu öğrenen TEI, kendisin okulda ziyaret etti.

Ziyarette TEI’yi temsilen  Genel Sekreter K. Levent Tüfekçi, ve TEI Sosyal Sorumluluk Grubu üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü temsilen İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Özden Akkaya ve Ali Pehlivan hazır bulundu. Öğretmenlikte 40. yılını kutlayan Doğramacı’ya  çiçek takdim eden Tüfekçi,  öğretmenlerimizin toplumun en saygıdeğer kesimi olduğunun altını çizerek  bu kutsal mesleği 40 yıldır sürdürdüğü için kendisini tebrik etti. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları da deneyimli öğretmene günün anısına bir hediye takdim ettiler.

Bu ziyarete ek olarak TEI Genel Müdürü Mahmut Faruk Akşit, TEI Alparslan İlkokulu öğretmenlerini TEI’de ağırladı. Akşit günün anlam ve önemine istinaden bir konuşma yaparak, değerli öğretmenlerimize teşekkür etti. Konuşmaya müteakip, TEI Alparslan Müdür Murat Arıkan,  Akşit’e desteklerinden dolayı teşekkür plaketi sundu.