X
BİZİ TAKİP EDİN
NE ARAMIŞTINIZ ?
DİLİ SEÇİNİZ.
TR
EN
İNTERNET SİTESİ GİZLİLİK BİLDİRİMİ VE KULLANIM ESASLARI

Bu sayfada belirtilmiş olan İnternet Sitesi Gizlilik Bildirimi ve Kullanım Esasları , TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. (TEI) “www.tei.com.tr’’  adresinde yer alan internet sitesinin kullanıcılara sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. Siteye erişmekle ve siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen hüküm ve koşullar kullanıcı tarafından peşinen kabul etmiş sayılır. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. İnternet Sitesi Gizlilik Bildirimi ve Kullanım Esasları üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

1. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. internet sitesinde yayınlanan ve telif ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. ya da diğer üçüncü kişi ve kuruluşlara ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin ve marka, işaret ve logo gibi her türlü tanıtıcı işaretlerin tüm hakları saklı olup ilgili mevzuat uyarınca korunmaktadır. Yukarıda bahsi geçen tüm unsurlara, internet sitesinde yer verilmesi, bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, lisans ya da, izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş.‘nin yazılı izni olmaksızın bu materyaller kopyalanamaz, yeniden üretilemez, çoğaltılamaz , herhangi bir şekilde kullanılamaz ve/veya başka mecrada yayınlanamaz. Bu sitede yer alan tüm içerik ile ilgili fikri ve sınai mülkiyet haklarını ihlal edecek şekildeki her türlü kullanım sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk, ihlalde bulunan kullanıcıya aittir.

2. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş.  internet sitesinde yer alan her türlü içerik; sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir bilgiyi TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. 'den temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. İnternet sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Bu internet sitesindeki bilgilerde yanlışlıklar, yazım hataları ve güncelleme hataları bulunabilir. Kullanıcı, bu bilgilere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından maddi ve manevi zarar da dahil olmak üzere TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. 'nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

3. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş., (TEI)  dilediği zaman internet sitesinde değişiklik yapabilir, sitenin bir bölümünü iptal edebilir ya da bazı bölümlerine erişimi engelleyebilir. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş., kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. internet sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar.

4. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. internet sitesinden yararlanabilmek için kullanılan bir şifre var ise, şifrenin korunması ve üçüncü kişilerin erişiminden saklanması tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Üçüncü kişilerin kullanımına izin verilmesi halinde bu kişilerin kullanıcıya ait bilgileri kullanmasından doğan tüm sorumluluk kullanıcıya ait olacaktır.

5. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. internet sitesini kullanan kişi veya kurumlar, nihai güvenliğin sağlanması için, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. internet sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

6. Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

7. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. internet sitesinin diğer internet sitelerine link vermesi durumunda. Kullanım Esasları ve Gizlilik Bildirimi'nde yer alan taahhütler sadece TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş.  internet sitesi içerisinde geçerlidir ve diğer internet sitelerini kapsamamaktadır. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. internet sitesinden link ile yönlendirilen internet sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik ve kullanım şartları geçerlidir. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. internet sitesinde reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer internet sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. sorumlu değildir.

8. Genel olarak, kullanıcı kim olduğunu belirtmeden ya da kişisel bilgilerini vermeden TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. internet sitesini ziyaret edebilir. İnternet sitesine erişmek için telekomünikasyon hizmetlerini kullanımıyla ilgili olarak, kullanıcının iletişim verileri (örn. internet protokol adresi) veya verilerin kullanımı (örneğin, her erişim başlangıcı, bitimi ve kapsamı ile erişilen telekomünikasyon hizmetleri hakkında bilgiler) teknik olarak üretilir ve makul olarak kullanıcının kişisel verileriyle ilişkilendirilebilir. Zorlayıcı bir gereklilik olduğunda, iletişim bilgileri veya kullanım verilerinin toplanması, işlenmesi ve kullanımı ortaya çıkacaktır ve kişisel verilerin korunması yasal çerçevesine göre işlem yapılacaktır.

9. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. internet sitesine erişim sağlandığı zaman, kişisel olmayan veriler (örneğin, kullanılan internet tarayıcısı ve işletim sisteminin türü, ziyaret sayısı, sitede harcanan ortalama süre, görüntülenen sayfalar) otomatik olarak hesaplanabilir. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. internet sitesinin performansını ya da içeriğini geliştirmek amacıyla bu verileri kullanabilir ve paylaşılabilir.

10. TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. işbu İnternet Sitesi, Gizlilik Bildirimi ve Kullanım Esasları’nın i'nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

11. Kullanıcılar ile TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. arasında ortaya çıkabilecek ihtilafların çözümünde Eskişehir Mahkeme ve İcra daireleri yetkili olacak ve ihtilaf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre çözülecektir.